Tiedot lyhyesti
Kuvaus
Panaracer GravelKing Slick Plus Taitettava rengas 700x38C TLC, musta/ruskea (black/brown)
Tämän tuotteen kuvaus on automaattisesti käännetty. Pahoittelemme mahdollisia virheitä.
GravelKingin vahvimmassa versiossa on nyt entistäkin parempi puhkeamisenkestävyys, sillä ProTite Shield Plus -suojuksen ansiosta se kestää kovia olosuhteita. Kehitetty ZSG-yhdisteellä kestävyyden ja kulutuskestävyyden parantamiseksi. Kevyttä, erittäin ohutta "Ax-Alpha Cordia" on käytetty, jotta se olisi entistäkin kevyempi.
ZSG Luonnollinen yhdiste
Tässä seoksessa on sama alhainen vierintävastus kuin premium-seoksessa. Sen parannettu kulutuskestävyys tekee siitä täydellisen pitkäkestoisen harjoitusrenkaan, jossa on erinomainen ajo.
Edistynyt Extra Alpha -naru
AX-tekniikassa käytetään erittäin kapeaa narua, joka on kudottu erittäin tiheään koteloon keveyden ja joustavuuden vuoksi. Tämä suurempi tiheys parantaa leikkausten ja hankausten kestävyyttä.
ProTite Shield + Plus
Erittäin vahva vahvistusmateriaali on kääritty koko renkaan ympärille, ja kulutuspinnat on vuorattu nailontakilla, joka antaa lisäsuojaa sivuviiltoja sekä lommoisten vanteiden tai lävistysten aiheuttamia reikiä vastaan.
PR-vyö (puhkaisunkestävä)
PR-vyö on kulutuspinnan alle sijoitettu puhkeamisen kestävä vyö. Se on kevyt ja käyttää vahvaa kuitukoostumusta puhkeamattomuuden saavuttamiseksi.
Ominaisuudet
Asiakkaiden mielipiteet
